Kontakt

Styrelse 2018/19

 

E-post

 
Eva Johansson Ordförande eva.johansson33@gmail.com  
Inger Palo Sekreterare inger.palo@gmail,com  
Stina Persson Ledamot

stina.persson1948@gmail.com

 
Kerstin Pettersson Digitala möten mm kerstin.pettersson54@telia.com  
Anita Cederström Bibliotek anita.cederstrom@gmail.com  
Barbro Runelid Försäljning barbrorunelid@gmail.com  
Gertrud Sandberg Vice ordf gertrud.m.sandberg@gmail.com  
Britt-Marie Lundmark Kassör Nås via ordförande  
Torbjörn Astlind Ledamot torbjorn.astlind@gmail.com  

 

Valberedning

Stina Friberg, stina.friberg@gmail.com, sammankallande

Lotta Tapper, lotta@betab.se

Vakant

 

Bank och organisationsnummer: Nordea: Plusgiro 362359-2

Swish: 1233467982

Org.nummer: 802012-5558

Fakturor skickas till Stina Persson: stina.l.persson@bredband.net 

Webbredaktör: Eva Johansson: [javascript protected email address]

 

Instruktioner för webbredaktör