Kontakt

Styrelse 2018/19

 

E-post

 
Eva Johansson Ordförande eva.johansson33@gmail.com  
Johan Orre Webben johan.orre@yahoo.se  
Inger Palo Sekreterare inger.palo@gmail,com  
Stina Persson Kassör stina.l.persson@bredband.net  
Fredrik Vollin Bibliotek fredrikvollin@gmail.com  
Anita Cederström Bibliotek anita.cederstrom@tele2.se  
Susanne Hoogendoorn Försäljning hoogendoornsusanne@hotmail.com  
Gertrud Sandberg Vice ordf gertrud.m.sandberg@gmail.com  
Lisa Hällfors Programbladet lisa@lhform.se  

 

Valberedning

Annika Hultman, annika@tradgardsfroet.se

Stina Friberg, stina.friberg@gmail.com

Lotta Tapper, lotta@betab.se

 

Bank och organisationsnummer: Nordea: Plusgiro 362359-2

Org.nummer: 802012-5558

Fakturor skickas till Stina Persson: stina.l.persson@bredband.net 

Webbredaktör: Eva Johansson: [javascript protected email address]

 

Instruktioner för webbredaktör